7.sınıf ogretmen klavuz kitabi

mikailuygut

Yeni Üye

Mar 16, 2015
1
kayseri
ben son sınıf din kültürü ve ahlak bilgisi ögremenligi okuyorum staj için 7.sınıf ogretmen klavuz kitabi lazım ögretmen olmayanlarla paylaşmıyorsunuz galaba ama ders anlatacagım ve konum alevilik. nu konuyu nasıl anlatacagımı bilmiyorum o yuzden, klavuz kitabı için yardıncı olurmusunuz

Hamidullah

Yönetici

Yönetici
Tem 13, 2014
2,497
T. C.

mikailuygut' Alıntı:
ben son sınıf din kültürü ve ahlak bilgisi ögremenligi okuyorum staj için 7.sınıf ogretmen klavuz kitabi lazım ögretmen olmayanlarla paylaşmıyorsunuz galaba ama ders anlatacagım ve konum alevilik. nu konuyu nasıl anlatacagımı bilmiyorum o yuzden, klavuz kitabı için yardıncı olurmusunuz

Klavuz kitap özel mesajla gönderilmiştir.

agusto25

Yeni Üye

May 15, 2015
2
bayburt

mikailuygut' Alıntı:

Nurcan

Yeni Üye

Tem 7, 2015
2
İstanbul

7.sinif Din kültürü dersi klavuz kitaba ihtiyacım var nasıl temin edebılırım yardımcı olur musunz

Hüseyin Kaplan

Yeni Üye

Ara 17, 2015
1
Denizli

Selamun Aleyküm . Ben Dkab son sınıf öğrencisiyim. staj dosyası için 7. sınıf Temel dini bilgiler kılavuz kitaba ihtiyacım var yardımcı olur musunuz acilen