2015-2016 Din Kültürü Öğretmen Kılavuz Kitapları

Hamidullah

Yönetici

Yönetici
Tem 13, 2014
2,495
T. C.
2015 / 2016 Eğitim Öğretim Yıılına ait Din Kültürü ve Ahlak bilgisi Öğretmen KIlavuz Kitaplarını isteyen tüm Din Kültürü Öğretmenlerine Kitapları gönderiyoruz.

Yalnız buradan linkleri açık olarak paylaşamıyoruz. Üye olan öğretmen arkadaşlarımıza Özel mesajla indirme linki gönderiyoruz .

Niçin bunu paylaşıyoruz.: Bir çok öğretmen arkadaşımız kılavuz kitapları MEBBİS ten indiremiyor. Yada çok sıkıntı yaşıyor işte biz burda bu sıkıntıları biraz da olsun azaltmaya çalışacağız.

Nasıl İsteyeceksiniz: Bu mesaja cevap yazarak size istediğiniz kılavuz kitabı gönderilecektir. Lütfen hangi sınıfa ve derse ait olduğunu belirtmeyi unutmayınız.

Hangi Kitapları İsteyebilirsiniz: Her sınıf için Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Kitapları, Arapça Meslek Kitapları ve Kur-an'ı Kerim Meslek Kitapları vb...

Bu konu Eylül 2015 Tarihinde İşlemeye başlayacaktır.

Elimizde bulunan kitapların isim listesi aşağıda resimde verilmiştir.
Aşağıdaki ki listede istediğiniz varsa hemen gönderelim. Aşağıdaki resmi büyütmek için resim üzerine tıklayınız.

eslem912

Yeni Üye

Eyl 30, 2015
1
istanbul

Din Kültürü Öğretmen Kılavuz Kitapını ıstıyorum yardım edersenız sevinirim

Hamidullah

Yönetici

Yönetici
Tem 13, 2014
2,495
T. C.

eslem912' Alıntı:
Din Kültürü Öğretmen Kılavuz Kitapını ıstıyorum yardım edersenız sevinirim

Sayın Hocam hangi sınıf, hangi yayın evi olacak belirtirseniz iyi olur.

Hamidullah

Yönetici

Yönetici
Tem 13, 2014
2,495
T. C.

Saygı değer üyelerimiz bu konuya cevap yazarak kitap isteğinizi iletebilirsiniz.

AYŞEGÜL ÜNSAL

Yeni Üye

Eyl 8, 2015
1
adana

Lise 9,10,11 ve 12.sınıflar için kılavuz kitaplar konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.Kaynaklar hakkında çok bilgi sahibi değilim.Din kültürü derslerine ilk defa giriyorum.Yardımlarınız için teşekkürler.

Hamidullah

Yönetici

Yönetici
Tem 13, 2014
2,495
T. C.

AYŞEGÜL ÜNSAL' Alıntı:
Lise 9,10,11 ve 12.sınıflar için kılavuz kitaplar konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.Kaynaklar hakkında çok bilgi sahibi değilim.Din kültürü derslerine ilk defa giriyorum.Yardımlarınız için teşekkürler.

Ayşegül hanım elimizde bulunan kitapların isim listesi yukarıda verilmiştir. Sizden özür dileyerek, afınıza sığınıyoruz. İsteğiniz kitapları ayarlayamadık. Siz yinede bu sayfayı takip edin, elimize geçerse hemen göndeririz. İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim.

e_dzcn

Yeni Üye

Eki 17, 2015
1
istanbul

6.sınıf din kültürü gizem yayıncılık,
5. sınıf Hz. Muhammed'in Hayatı dersi tekno artı yayıncılık,
6. sınıf Hz. Muhammed'in Hayatı dersi dörtel yayıncılık öğretmen kılavuz kitaplarına ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz.
Şimdiden Teşekkürler.

Hamidullah

Yönetici

Yönetici
Tem 13, 2014
2,495
T. C.

e_dzcn' Alıntı:
6.sınıf din kültürü gizem yayıncılık,
6. sınıf Hz. Muhammed'in Hayatı dersi dörtel yayıncılık öğretmen kılavuz kitaplarına ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz.
Şimdiden Teşekkürler.

Özel mesaj gönderilmiştir.

bburkuk

Yeni Üye

Eki 29, 2015
3
Bingöl

Din kültürü 7. sınıf ve 4. Sınıf Öğretmen kılavuzlarını rica edebilir miyim size zahmet.

Hamidullah

Yönetici

Yönetici
Tem 13, 2014
2,495
T. C.

bburkuk' Alıntı:
Din kültürü 7. sınıf ve 4. Sınıf Öğretmen kılavuzlarını rica edebilir miyim size zahmet.

Yayın evi belirtmediğiniz için meb yayınları gönderilmiştir.
Linkler 24 saat içinde silinir. Lütfen 24 saat dolmadan indiriniz.
Özel mesaj bölümünü kontrol ediniz.

ahmed57

Yeni Üye

Ara 5, 2015
3
şanlıurfa

6. sınıf Hz. Muhammed'in Hayatı dersi dörtel yayıncılık
7.sınıf Hz.Muhammed'in hayatı dersi öğretmen klavuz kitabına ihtiyacım var ancak 7.sınıf için yayın evi bilmiyorum elinizde mevcut olan yayın evinin ki olabilir.
Şimdiden Allah razı olsun

ozlem01

Yeni Üye

Şub 24, 2016
2
istanbul

merhabalar,
5 sınıflar için Özgün yayıncılığa, 6 sınıflar için Gizem yayıncılığa ve 7 sınıflar için Doku yayıncılığa ait öğretmen kılavuz kitaplarını rica edebilir miyim?
şimdiden çok teşekkür ederim

Hamidullah

Yönetici

Yönetici
Tem 13, 2014
2,495
T. C.

ozlem01' Alıntı:
merhabalar,
5 sınıflar için Özgün yayıncılığa, 6 sınıflar için Gizem yayıncılığa ve 7 sınıflar için Doku yayıncılığa ait öğretmen kılavuz kitaplarını rica edebilir miyim?
şimdiden çok teşekkür ederim

Sayın hocam kitap linkleri özel mesajdan gönderilmiş olup size gönderilen linklere tıklayarak indirebilirsiniz.
Faydalı olması dileğiyle.

nilhüma

Yeni Üye

Eyl 18, 2016
2

Hayırlı günler , ben de Din kültürü ve ahlak bilgisi dersine ait 5.-6.- 7. ve 8. sınıf öğretmen kılavuz kitaplarını sizden istiyorum.Şimdiden teşekkür ediyorum .

Hamidullah

Yönetici

Yönetici
Tem 13, 2014
2,495
T. C.

Kitaplar hangi yıla ait olacak bunu önce belirleyin lütfen. Siz 2015 - 2016 Eğitim öğretim yılına cevap yazmışsınız.
Diğer bir konu kitapların yayın evini belirtmemişsiniz.
Yukarıdaki konulara cevap yazarsanız elimizden geleni yapmaya çalışalım.

nilhüma

Yeni Üye

Eyl 18, 2016
2

Hayırlı günler ,Ben
HZ. MUHAMMED'İN (S.A.V) Hayatı 5. sınıf (Tekno artı yay.)öğretmen kılavuz kitabını ve
Kur'an-ı Kerim dersine ait 5. sınıf öğretmen kılavuz kitabını(tutkuyay.) rica ediyorum .Kitapların 2016-2017 eğitim -öğretim yılına ait olmasını istiyorum ama yoksa 2015-2016 olabilir.

Hamidullah

Yönetici

Yönetici
Tem 13, 2014
2,495
T. C.

nilhüma' Alıntı:
Hayırlı günler ,Ben
HZ. MUHAMMED'İN (S.A.V) Hayatı 5. sınıf (Tekno artı yay.)öğretmen kılavuz kitabını ve
Kur'an-ı Kerim dersine ait 5. sınıf öğretmen kılavuz kitabını(tutkuyay.) rica ediyorum .Kitapların 2016-2017 eğitim -öğretim yılına ait olmasını istiyorum ama yoksa 2015-2016 olabilir.

Elimizde olanların linki özel mesajdan yollanmıştır.

Busra4

Yeni Üye

Eki 19, 2016
1
İstanbul\Zonguldak

Esselamu aleykum 9. sınıf 4. ünite(Kur'an ve ana konuları) klavuz kitabı varsa gönderebilir misiniz? Farklı yayınevlerinden 2-3 kitap gönderebilirseniz ihtiyacımı daha fazla karşılar yayınevi fark etmez Allah razı olsun.

Hamidullah

Yönetici

Yönetici
Tem 13, 2014
2,495
T. C.

Busra4' Alıntı:
Esselamu aleykum 9. sınıf 4. ünite(Kur'an ve ana konuları) klavuz kitabı varsa gönderebilir misiniz? Farklı yayınevlerinden 2-3 kitap gönderebilirseniz ihtiyacımı daha fazla karşılar yayınevi fark etmez Allah razı olsun.

Elimizde olanlar gönderilmiştir.

Son mesajlar

Üst Alt